„Žij život, který tě naplňuje.
Poté můžeš kvalitně podpořit a inspirovat druhé.“

Dobrý den,

děkuji, že jste zavítali na mé stránky. Jmenuji se Katka Dušková, jsem máma dvou dětí, autorka pohádek, koučka a podnikatelka.

Píši pohádky, v kterých vás a vaše děti hravou formou seznamuji se základy neuro-lingvistického programování.

Provázím rodiče na životních křižovatkách a na cestě za naplněným, úspěšným a spokojeným životem.

Věřím, že dokážeme vše, co si v mysli dovolíme.

Stačí se jen rozhodnout a konat.

S vděčností
Katka

Pár slov o mně...

Studium

Vysoké školy mám sice dokončené, ale vzdělávání chápu jako nikdy nekončící proces. I nyní hledám možnosti rozvoje a práce na sobě v podobě workshopů, webinářů a konferencí z oblasti neurovědy, koučinku, psychologie, výchovy, vzdělávání a personalistiky.

Vystudovala jsem magisterské a bakalářské studium na Univerzitě Karlově (Andragogika a personální řízení, Rusistika).

Kariéra

Personalistika mě provází celý pracovní život a nikdy mě nepřestane bavit. (Raiffeisenbank, CzechInvest).  Mou srdcovou oblastí je nábor a následná péče o zaměstnance během jejich života uvnitř firmy. Mám za sebou stovky výběrových řízení, assessment center a mýma rukama prošlo několik tisíc profesních CV. Zároveň znám, jak funguje „zákulisí“ výběru uchazečů a přijímacích řízení.

Mám bohaté zkušenosti z korporátního prostředí, které nyní předávám jednotlivcům.

Věřím, že každý, kdo se vydá na cestu svého rozvoje, se dokáže změnit. Jen občas potřebuje podat pomocnou ruku.

Koučink

Koučovací kurzy jsem absolvovala již v bance, ale komplexní vzdělání v oblasti koučinku jsem získala především v Centru Systemiky a NLP (Master of NLP, systemické a NLP koučování).

Několikrát jsem se přesvědčila, že dobře volené otázky posunou člověka mílovými kroky kupředu. Věřím, že každý, kdo se vydá na cestu svého rozvoje se dokáže změnit, jen občas potřebuje podat pomocnou ruku, která ho povede směrem k jeho vlastním řešením.

NLP

Neuro-lingvistické programování je pro mě filozofií a komunikační model vycházející z NLP je skvělý pomocník pro pochopení světa uvnitř nás i venku. Zvyšuje také větší toleranci vůči chování ostatních a dává tolik potřebný nadhled.

NLP nabízí skvělé techniky, které jsou často vystavěny na bázi imaginace, a tak prostupují i do nevědomých složek naší osobnosti a spolu se systemickými koučovacími technikami synergicky a efektivně fungují.

Svět dětí

Svět dětské fantazie a kreativity mě fascinuje. Děti jsou neuskutečným zdrojem energie a inspirace. Zároveň nám ukazují i na naše stinné stránky. Po jejich boku můžeme růst a nechat se jimi obohacovat. Péče o mé děti je pro mne koníčkem a čas, který s nimi a se svou rodinou trávím je pro mě ten nejcenější. 

Do dětského světa se ráda nořím i během pohybových a výtvarných kroužků pro malé děti, které vedu.

Věřím, že příběhy jsou velmi silným rozvojovým a výchovným prostředkem, které jdou hluboko do našeho nitra.

Psaní

Už jako malá jsem pro sebe a své plyšáky psala a ilustrovala knížky po vzoru mého tatínka, který několik knížek vydal. A sen se mi zhmotňuje a plní. Nyní dotvářím knížku pohádek pro malé děti obohacené jednoduchými principy a technikami NLP.

Věřím, že příběhy jsou velmi silným rozvojovým a výchovným prostředkem, které jdou hluboko do našeho nitra. Psaním předávám i kus ze sebe a pevně věřím, že vás mé pohádky nejen obohatí, ale hlavně pohladí po duši.

Kde beru energii

Chození po horách, jóga, golf, čtení a dobré vztahy, které pěstuji s rodinou i s kamarády. To mě nabíjí a dodává energii. A pouhé bytí s dětmi, kteří jsou mí malí velcí učitelé života a toho, co je podstatné.

Co vám nabízím

Zkušenosti, empatický a nehodnotící přístup, funkční techniky a aktivní podporu při změnách ve vašem životě. A pohodu při čtení pohádek...